Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Techland wydawcą produktów firmy Zumba

Techland poinformował, że w planie wydawniczym znalazły się gry spod marki Zumba.

Zumba Fitness sprzedała się na świecie w wielu milionach egzemplarzy na wszystkie najważniejsze platformy growe: Wii, Xbox 360 i PS3. Jest to również jedna z bardziej rozpoznawalnych marek na najnowsze konsole, które wspierają kontrolery ruchu.

Reklama

Zumba to gra korzystająca z kontrolerów ruchu, polegająca na połączeniu tańca i aerobiku. Bazuje ona na latynoamerykańskich rytmach i szalenie popularnym stylu fitness. Główną myślą przewodnią jest taniec, dobra zabawa i dbanie o swoją sylwetkę.

"Bardzo cieszymy się, że możemy współpracować z 505 Games przy tych tytułach. Wierzymy, że wszystkie produkty Zumby będą cieszyły się tak samo dużą popularnością jak w innych krajach. Szczególnie, że w Polsce coraz bardziej popularne jest dbanie o swoją sylwetkę w sposób, który jest powiązany nie tylko z wysiłkiem, ale również szeroko rozumianą zabawą" - tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland

Już 24 lutego Techland wprowadzi na polski rynek dwie najnowsze produkcje: Zumba Fitness 2 na platformę Wii + pas Zumba Fitness w cenie 199,90 zł oraz Zumba Fitness Rush na platformę Xbox 360 w cenie 219,90 zł.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje