Sony vs Microsoft vs... Capcom

Na styczniowych targach CES będzie można stanąć do walki w przedpremierowym turnieju czwartego Street Fightera - po stronie Sony, Microsoftu lub Capcomu.

Targi Consumer Electronics Show mają długą tradycję ważnych dla graczy eventów - pierwsze prezentacje Amigi, NES-a, DVD, Xboksa... to sprzęty i technologie, które na stałe wpisały się do historii branży. Czy coś o podobnej sile rażenia jest planowane na przyszły rok? Na razie nie wiadomo. Natomiast już dziś wiemy, że na CES-ie odbędzie się wyjątkowy turniej Street Fightera IV.

Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ (jak donosi Kotaku) zmierzą się w nim Sony, Microsoft i Capcom. Każdą z trzech drużyn będzie dowodziła osoba związana z działem community danej firmy. U Microsoftu będzie to Larry "Major Nelson" Hryb, u Sony - Jeff Rubenstein, a u Capcomu - Seth Killian. Do tych liczących po 20 osób teamów będzie można dostać się podczas wcześniejszych eliminacji. Nie są jeszcze znane pozostałe szczegóły, w tym i nagrody dla zwycięzców.

Reklama

Targi CES 2009 zaplanowane są na 9-11 stycznia, w Centrum Konferencyjnym Las Vegas. Street Fighter IV - w wersjach na PS3 i Xboksa 360 - pojawi się nieco ponad miesiąc później, w lutym.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: targi | Microsoft | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy