Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

SOCOM 4 w produkcji?

Wygląda na to, że doczekamy się nowego SOCOM-a.

Pytanie tylko kiedy? Informacje na temat jego powstawania przekazała firma PCB Production, zajmująca się sesją motion - capture na potrzeby "czwórki".

Reklama

PCB Produtions, czyli firma, która kilka miesięcy temu ujawniła na łamach swojej oficjalnej strony internetowej, że trwają prace na Syphoon Filter 5, tym razem stała się źródłem wiadomości na temat czwartej odsłony cyklu SOCOM. Jak wynika ze wzmianki opublikowanej na wspomnianej witrynie, PCB zostało zatrudnione do sesji motion - capture na potrzeby nowej części tej serii taktycznych gier akcji. Sony jak na razie nie odniosło się w żaden sposób do tej rewelacji.

Dotychczasowy producent głównych wydań serii SOCOM (gdyż światło dzienne ujrzały także odłamy cyklu - np. SOCOM: Confrontation na PlayStation 3 dedykowany rozgrywce sieciowej oraz SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strikena PSP, stworzone przez Slant Six), studio Zipper Interactive obecnie pracuje nad FPS-em zatytułowanym MAG. Można więc podejrzewać, że gdy ta gra trafi na sklepowe półki, a stanie się to na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku, wówczas prace nad nowym SOCOM-em ruszą pełną parą.

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje