Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Skończyły się 60 GB-owe PlayStation 3 w SCEA

Dave Karraker, prezes Sony Computer Entertainment America, oznajmił w wywiadzie dla serwisu GamePro, iż konsol PlayStation 3 w wersji z 60 GB-owym dyskiem twardym nie ma już w magazynach firmy.

Oznacza to, że jeśli sklepy pozbędą się wszystkich swoich zapasów, jedynym egzemplarzem PS3 dostępnym na amerykańskim rynku pozostanie ten z 80 GB-owym HDD.

Reklama

"Nie mamy już żadnych zapasów [konsol 60 GB-owych] w naszych magazynach. Wszystkie zostały już wykupione i rozesłane do sklepów" - powiedział Karraker. Zaznaczył, że powyższe ogłoszenie nie oznacza całkowitego wstrzymania sprzedaży tych wersji PlayStation 3, gdyż sklepy mają jeszcze całkiem spore swoje zapasy.

Przypomnijmy, że cena modelu konsoli Sony z 60 GB-owym dyskiem twardym została niedawno obniżona do 499$. Wprowadzono też na rynek wersję z 80 GB-owym dyskiem, która jest sprzedawana po 599$. Wygląda na to, że już wkrótce wszystko może powrócić do normy i niedawne cięcie ceny w ogóle nie będzie widoczne.

Od jakiegoś czasu w internecie krążą plotki o tym, że jeśli wyczerpią się zapasy modelów 60 GB-owych, to do 499$ zostanie obniżona cena wersji z 80 GB-owymi dyskami. Karraker ucina jednak te spekulacje mówiąc, że Sony nie ma w planach żadnych ogłoszeń w tej kwestii tyczących się rynku amerykańskiego.

Dowiedz się więcej na temat: sklepy | Sony | PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje