Reklama

Singstar: Wakacyjna Impreza

Okres wakacyjny rządzi się swoimi prawami. Jedno z nich mówi o tym, że każde wakacje muszą mieć swój własny i niepowtarzalny hit muzyczny.

Taka piosenka będzie grana dosłownie wszędzie. W każdej restauracji i klubie, na plaży, na polu namiotowym, nad jeziorem, w dzień i w nocy. Każdy turysta i urlopowicz ustawi ją oczywiście jako dzwonek na swojej komórce. Nie wszystkim musi się podobać dany utwór muzyczny, w dodatku ktoś mógłby zadać pytanie: dlaczego to musi być tylko jedna piosenka? Sony Computer Entertainment Polska odpowiada, że nie musi.

SingStar: Wakacyjna Impreza to kolejny zestaw znakomitych utworów w znanej i lubianej serii karaoke. Tym razem motyw przewodni, to oczywiście okres urlopowy. Jakich piosenek możemy się spodziewać? Pogodnych, wesołych, momentami kiczowatych, ale nieodmiennie kojarzących się z wypoczynkiem. Z polskich wykonawców możemy liczyć między innymi na takie gwiazdy, jak Brathanki, Varius Manx, czy Kombi. Nie zabraknie zakręconej Reni Jusis, powróci Norbi z gorącymi kobietami, a o nasze kolorowe sny zadba Just 5. Na końcówki zabaw SingStar: Wakacyjna Impreza proponuje odrobinę melancholii w postaci Myslovitz, a Krzysztof Krawczyk wzruszy swoim popisowym "Bo jesteś Ty".

W zestawie dominują polskie utwory, ale nie zapomniano o zagranicznych klasykach. Przypomnimy sobie kim był Lou Bega, który wieki temu opanował cały świat swoim Mambo No. 5, Rihanna będzie promowała parasolki, a Sugababes pojawią się w czerwonych sukienkach. Peter Andre zapewne wywoła lawinę śmiechu, gdy zacznie śpiewać "Mysterious Girl", ale proszę się nie martwić o poziom zagranicznych utworów, bo nie zabraknie takich sław, jak David Bowie, Diana Ross i Elton John. Składanka została bardzo dobrze dobrana i doskonale wpisuje się w wakacyjne imprezy.

SingStar: Wakacyjna Impreza nie wprowadza rewolucji. To nadal doskonała zabawa dla wielu graczy, którzy w locie nauczą się zasad karaoke. Prosty interfejs, jasne zasady i masa przyjemności ze śpiewania. Tak właśnie prezentuje się każdy SingStar. Oprawa graficzna jest czytelna i cieszy oko ślicznymi ekranami opcji. Możemy śpiewać solo i w duetach, albo zmierzyć się w grze na punkty. Nic więcej nie potrzeba na wspaniałe, letnie imprezy.

Reklama

Pełna lista piosenek, które znajdują się na SingStar: Wakacyjna Impreza! :

Boys - Szalona

Brathanki - Czerwone korale

Edyta Górniak - Jestem kobietą

Formacja Nieżywych Schabuff - Lato

Just 5 - Kolorowe sny

K.A.S.A - Maczo

K.A.S.A - To własnie lato

Kasia Cerekwicka - S.O.S

Kasia Kowalska - Coś optymistycznego

Kombi - Pokolenie

Kombi - Sen się spełni

Krzysztof Krawczyk - Bo jesteś Ty

Łzy - Agnieszka

Łzy - Narcyz się nazywam

Myslovitz - Długość dźwięku samotności

Norbi - Kobiety są gorące

Norbi feat. Krzysztof Krawczyk - Piękny dzień

Reni Jusis - Zakręcona

Varius Manx - Orła Cień

Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own

Blondie - The Tide Is High

Blur - Girls & Boys

David Bowie - Let's Dance

Diana Ross - I'm Coming Out

Elton John - I'm Still Standing

Lou Bega - Mambo No. 5 (A Little Bit Of...)

Peter Andre - Mysterious Girl

Rihanna - Umbrella

Sugababes - Red Dress

Wham! - Club Tropicana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy