Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sequel gry Uncharted: Drake's Fortune w planach

Gra Uncharted: Drake's Fortune to jeden z potencjalnych hitów Sony na konsolę PS3.

Opracowywana przez Naughty Dog produkcja nawiązująca do filmów o przygodach Indiany Jonesa i gier z Larą Croft w roli głównej odznacza się wysokiej jakości animacją i grafiką. Za tydzień, jak już informowaliśmy, będziemy mogli sprawdzić ją w akcji dzięki demo, które pojawi się w ofercie PlayStation Store. Później pozostanie czekać na pełną wersję. A co dalej? Kontynuacja.

Reklama

Tak przynajmniej twierdzi Christophe Balestra, szef Naughty Dog, mówiąc, że skoro wcześniejsze produkcje jego studia (Crash, Jak & Daxter) stały się liczącymi w branży gier seriami, nie widzi powodu, by tak samo nie miało być z Uncharted. "Włożyliśmy dużo wysiłku w stworzenie uniwersum Uncharted i chcielibyśmy jeszcze je poszerzyć. Byłaby to niepowetowana strata, gdybyśmy nie zrobili sequela, który byłby jeszcze lepszy od pierwszej części" - powiedział.

Jak donosi serwis Play.tm, Balestra przyznał, że gra wykorzystuje zaledwie 30 procent mocy procesora Cell, więc przy kontynuacji z pewnością zrobiono by z niej jeszcze lepszy użytek.

Gra Uncharted zadebiutuje na amerykańskim rynku w listopadzie. Europejczycy na swoją wersję będą musieli poczekać do 7 grudnia. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Samuraaia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje