Prototype będzie grą tylko single-playerową

Tim Bennison ze studia Radical potwierdził dziś, że nadchodząca wybuchowo-zmiennokształtna gra akcji Protytype będzie tytułem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

W marcu 2008 roku pojawiły się informacje, jakoby tryb kooperacji został wycięty z Prototype, bo mimo ogromnego potencjału nie mógł on dorównać jakości i intensywności historii stworzonej z myślą o jednym graczu. Potem sprawa pozostawała w zawieszeniu - premierę przesunięto na rok 2009, a multiplayer znalazł się w sferze "być może". Dziś już wiemy na pewno, że nowy tytuł studia Radical będziemy odkrywać w pojedynkę. "Prototype jest w 100% skupione na dostarczeniu rewelacyjnej zabawy w trybie single-player. Gra jest historią pochodzenia głównego bohatera Alexa Mercera i jego roli w wielkiej rządowej konspiracji, a my musimy maksymalnie dopracować te elementy" - powiedział Bennison. Zaznaczył też, że dzięki temu twórcy mogą się skupić na pokazaniu opowieści i dopieszczeniu niezwykłych mocy Aleksa. "Uważamy, że gdy gracze po raz pierwszy wrzucą wrogiego żołnierza w śmigło helikoptera, będą mieli szerokie uśmiechy na twarzach."

Reklama

Czy Prototype rzeczywiście sprawi, że będziemy się szczerzyć do ekranów, przekonamy się na początku czerwca. Gra będzie wydana w Polsce przez firmę LEM na pecetach, Xboksie 360 i Playstation 3.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: studia | single

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy