Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Posiadacze konsol Wii i PS2 zatańczą z gwiazdami?

Wygląda na to, że koncern Activision, Inc. szykuje użytkownikom konsol Wii i PlayStation 2 nowy produkt, nawiązujący do widowiska telewizyjnego Taniec z gwiazdami.

Gra została ujawniona przez internetowy sklep GameStop, który pod koniec ubiegłego miesiąca wprowadził ją do swojej oferty.

Reklama

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zdradzić Wam jakichkolwiek informacji na temat gry Dancing with the Stars, poza tym, że najprawdopodobniej związana będzie z bardzo popularnym - zwłaszcza w Polsce - telewizyjnym show Taniec z Gwiazdami. W tym specyficznym teleturnieju do rywalizacji stają pary składające się z profesjonalnych tancerzy i tancerek oraz gwiazd, na ogół nie mających wcześniej do czynienia z tańcem. Program został po raz pierwszy wyemitowany w 2004 roku przez brytyjską stację BBC One (pod nazwą Strictly Come Dancing). Widowisko cieszyło się tak dużym powodzeniem, że szybko zainteresowano się nim w innych krajach. Polska jest jednym z dwudziestu trzech państw, które ma swój odpowiednik tego teleturnieju.

Jeśli wierzyć informacjom podanym przez sklep GameStop, gra Dancing with the Stars zadebiutuje na rynku 13-ego listopada bieżącego roku.

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | taniec | sklep | 'Taniec z gwiazdami' | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje