Pobaw się z EyePetem po polsku

SCE Polska ponownie postawiło na jakość. W jedyną mówiącą postać w EyePet - wyjątkowej, wirtualnej grze dla całej rodziny dostępnej tylko na PlayStation 3, w rolę profesora wcielił się Mieczysław Morański...

...jeden z najbardziej doświadczonych aktorów dubbingujących w Polsce.

Do lokalizacji EyePet SCE Polska ponownie wybrało sprawdzonego eksperta. "Zaangażowaliśmy Mieczysława Morańskiego, który dubbingował kilkanaście filmów dla dzieci, do roli profesora w EyePet. Jego doświadczenie to gwarancja jakości, na której najbardziej nam zależy. Na pewno wielu z graczy rozpozna jego głos z wcześniejszych projektów dubbingowych. - mówi Krzysztof Papliński, Product Manager SCE Polska.

Chcąc zapewnić jak największy komfort także najmłodszym użytkownikom PlayStation, SCE Polska pozostawia możliwość wyboru w EyePet zarówno pełnego polskiego dubbingu w wykonaniu Mieczysława Morańskiego, jak i zagrania w oryginalnej - angielskiej wersji.

Reklama

EyePet jest rozrywką rodzinną w najbardziej pomysłowym i inspirującym wydaniu. EyePet jest nieskończenie kreatywny i daje tony radości. Już niedługo będziecie mogli sami powiedzieć "Cześć" swojemu EyePetowi.

Premiera EyePet planowana jest w Polsce na 28.10.2009.

(Sony Computer Entertainment Polska - inf. prasowa)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy