Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwsza zapowiedź nowej gry Kojimy

W nowym numerze Famitsu można oglądać tajemniczą dwustronną reklamę, która zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu dowiemy się czegoś o kolejnym projekcie studia Kojima Productions.

Metal Gear Solid 5? Zone of the Enders 3? A może coś zupełnie nowego? Co aktualnie powstaje w tajemnicy w studiu Kojima Productions? Developer ujawni tę informację już niedługo - wcześniej oczekiwano, że stanie się to na targach E3, ale reklama w nowym numerze magazynu Famitsu sugeruje, że coś stanie się wcześniej.

Reklama

18 maja... Czy wtedy poznamy tytuł nowej gry słynnego japońskiego developera? Niekoniecznie - wygląda na to, że w tym dniu wystartuje strona internetowa, której adres można znaleźć na grafice (na razie prowadzi on donikąd).

Internet zdążył już przyjrzeć się wspomnianej reklamie dość dokładnie - na razie odnaleziono dwie rzeczy, które mogą mieć związek z nowym projektem Kojimy. Para idąca w stronę domu... Poza tym, chmury oczywiście również wyglądają podejrzanie, ale każdy prawdopodobnie zobaczy w nich coś innego. Można też podejść do tego od innej strony - takie niebo zwiastuje burzę, burza to pioruny, a pioruny to... Raiden. Naciągane, jasne, ale ktoś ma lepszą teorię?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama