Reklama

Oficjalne Sackboye... są paskudne

W sklepie play-asia pojawiły się licencjonowane "szmacianki przypominające Sackboyów". Dlaczego taki opis? Bo to prawda.

Gdy Sony po raz pierwszy pokazało światu Sackboye - głównych bohaterów LittleBigPlanet - wiadomym było, że prawdziwe szmacianki z logiem gry na metce będą iść jak woda. Jednak do tej pory żaden oficjalny produkt tego typu nie trafił na rynek (oprócz nielicznych Sackboyów rozdawanych w ramach promocji gry na targach czy dla prasy). Zachęciło to fanów do robienia własnych "ludzików", które nielicznie pojawiają się na ebayu i są sprzedawane tam za niemałe pieniądze. Wreszcie jednak firma Taito wprowadziła do sprzedaży (poprzez sklep play-asia) licencjonowane repliki Sackboyów. Obecnie dostępne są tylko w wersji 10-centymetrowej, ale jeszcze w tym miesiącu powinny się pojawić większe egzemplarze, mierzące 25 cm.

Reklama

Gdzie jest haczyk? Cena? Nie - znośna. Więc co? Sackboye te są... brzydkie i tylko z grubsza przypominają te z gry. Łby okrągłe, mordka nie taka, a wykonanie charakterystycznego zamka na brzuchu woła o pomstę do nieba. Sony, można było wybrać lepszego wykonawcę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy