Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe zestawy Playstation 3 dla Europy

Sony stara się kusić do zakupu swojej najnowszej konsoli jak tylko może... Już wkrótce na rynku europejskim pojawią się dwa nowe zestawy zawierające Playstation 3. I nie tylko.

Pierwszy z nich na sklepowe półki w krajach europejskich trafi już 19 marca, a szczególnie spodoba się zapewne wszystkim kinomanom. W środku bowiem - oprócz dysku 40 GB i kontrolera Sixaxis - znajdziemy filmy: 300, Casino Royale oraz Spider-Man 3 nagrane na nośnikach Blu-ray.

Reklama

Premiera drugiego zestawu została zapowiedziana na 28 marca. Różnić będzie się tym, iż zamiast filmów, znajdziemy w nim Gran Turismo 5: Prologue. Jest to gra wyścigowa, która tak naprawdę ma pokazać możliwości nadchodzącej wielkimi krokami Gran Turismo 5.

Smak tych zapowiedzi popsuła nieco informacja, iż na rynek europejski nie trafi jeszcze jeden zestaw, zawierający Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, którym z kolei będą się cieszyć gracze w Stanach Zjednoczonych.

Każdy z zestawów wydanych na Starym Kontynencie kosztować będzie blisko 400 euro. Niestety firma Sony Poland nie może jeszcze potwierdzić, czy te konkretne pakiety trafią również na rodzime półki sklepowe.

Dowiedz się więcej na temat: Sony | PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje