Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

NHL 10 zapowiedziane na PS3 i X360

PlayStation 3 i Xbox 360 to jedyne platformy, z myślą o których została zapowiedziana kolejna odsłona serii NHL.

Do premiery gry ma dojść we wrześniu tego roku.

Reklama

Fani hokeja nie mogą się już zapewne doczekać nowej części serii NHL. Muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, gdyż Electronic Arts dopiero oficjalnie ogłosiło, że gra powstaje. Jak co roku producent i wydawca zapowiadają spore zmiany - tym razem użytkownicy mają uświadczyć nawet 200 poprawek względem poprzedniej odsłony.

"To najbardziej autentyczna symulacja hokeja, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy" - powiedział producent David Littman, pracujący nad serią od ośmiu lat (wcześniej był bramkarzem w barwach Tampa Bay Lightning i Buffalo Sabers). "Puchar Stanleya to najtrudniejsze ze wszystkich sportowych trofeów do zdobycia. NHL 10 powiela emocje, intensywność i upór wymagany od graczy w celu sięgnięcia po ten puchar" - dodał.

Emocji rzeczywiście zabraknąć nie powinno - chociażby ze względu na tryb bijatyki. Twórcy zdecydowali się na całkowitą przebudowę tego elementu. Teraz gracz będzie uczestniczył w bójce z pierwszoosobowego rzutu kamery.

Najsmutniejszą wiadomością jest fakt, że EA zawęża liczbę platform, na których ukaże się NHL 10. Podczas, gdy zeszłoroczone wydanie trafiło na X360, PS3, PS2 i PC, najnowsza wersja będzie dostępna jedynie na dwóch pierwszych platformach. Pogłoski na ten temat krążyły już od pewnego czasu. Brak NHL-a na PS2 i komputerach osobistych jest rzekomo podyktowany kiepską sprzedażą serii na tych platformach w ostatnich latach.

Dowiedz się więcej na temat: xbox 360 | playstation 3 | NHL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje