Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Następny projekt twórców Flower

Flower to jedna z najoryginalniejszych gier, jakie trafiły na wyłączność do serwisu PlayStation Network.

Studio thatgamecompany pracuje już nad kolejnym tytułem.

Reklama

Po raz pierwszy o thatgamecompany usłyszeliśmy przy produkcji flOw. Po sukcesie na konsolach PS3 i PSP przyszedł czas na kolejną grę - Flower. Również ona podbiła serca graczy stawiając twórców na piedestale oryginalności. Dlatego nie dziwi entuzjazm, jaki wywołuje informacja o tym, że studio pracuje nad kolejnym tytułem.

Podczas konferencji deweloperów w Brighton Jenova Chen, współzałożyciel studia, powiedział: To będzie całkiem nowa gra, która jest naturalnym kierunkiem rozwoju. To zdecydowanie coś czego dotąd nie doświadczyliście. Niestety nie poznaliśmy więcej szczegółów, które skryły się za słowami o innowacji.

Twórca mówił też dużo o poprzednich projektach, a także o tym co jego zdaniem powinno się zmienić w postrzeganiu gier. Kiedy krytycy opisują film używają słów takich jak: magiczny, pasjonujący, przykuwający uwagę. W przypadku gier ograniczają się najczęściej do: to jest zabawne, a to naprawdę świetne. Tak jakby opisywali nowy samochód. Uważam, że przyszłość kryje wiele emocji w grach, które muszą zostać dopiero odkryte. Dopiero różnorodność jest znakiem, że dane medium jest już dojrzałe.

Ciekawe, jakie emocje ma w nas wyzwolić nadchodzący projekt autorstwa thatgamecompany. Trzymamy kciuki, aby nie zabrakło oryginalnych pomysłów.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | studio | twórca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje