Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kukiełka nową maskotką PlayStation 3

Widać, że Sony pokłada ogromne nadzieje w oczekiwanej przez wielu graczy platformówce - LittleBigPlanet, autorstwa Media Molecule.

Jak powiedział Mark Valledor, jeden z menadżerów SCEA, to dla jego firmy bardzo ważny tytuł, który w dodatku wprowadza nową jakość do branży elektronicznej rozrywki. Z tego właśnie powodu główny bohater gry, czyli szmaciana kukiełka, zostanie oficjalną maskotką konsoli PlayStation 3.

Reklama

Trzeba przyznać, że to całkiem dobry pomysł - w końcu w przeciwieństwie do chociażby Nintendo ze swoim Mario, do tej pory konsole Sony nie miały jednego charakterystycznego "przedstawiciela", natomiast Sackboy mógłby świetnie sprawdzić się w tej roli - pochodzi z tytułu, który zapewne zawojuje rynek, a ponadto wygląda niezwykle sympatycznie.

Przypomnijmy jeszcze, że Media Molekule liczy na znaczny wzrost sprzedaży PS3, który powinien nastąpić wraz z premierą ich dzieła. Z pewnością jest na to szansa, jednak czy rzeczywiście tak się stanie przekonamy się już niedługo, w końcu LittleBigPlanet trafi do sklepów 30 października.

Dowiedz się więcej na temat: media | Sony | PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje