Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kojima o piątym MGS-ie i planach na przyszłość

1UP wziął na spytki Hideo Kojimę, który opowiedział serwisowi o tym, że chciałby znowu stworzyć coś innowacyjnego.

Jednak jeśli zapadnie decyzja, że któryś z jego pomysłów pasuje najlepiej do piątego MGS-a, to nie ma zamiaru bronić się przed pracą nad nim.

Reklama

Hideo Kojima nie planuje robić kolejnych gier z serii Metal Gear Solid, tak, wiemy. Nie planuje od dobrych kilku lat, od czasu wydania części drugiej. Jakoś tak jednak zawsze wychodzi, że pełen zapału zabiera się za kolejną jej odsłonę - nałóg trudno jest rzucić. Co obecnie mistrz mówi o części piątej? Warto przeczytać: "Mam trzy pomysły na MGS-a 5. Najlepiej byłoby dla mnie, gdybyśmy nie wybrali żadnego z nich, ponieważ jeśli tak się stanie, to znowu będę musiał się zaangażować... A nie chcę tego robić. Reszta zespołu również ma masę świetnych pomysłów, pójście za którymś z nich byłoby naprawdę dobrą decyzją. Mógłbym wtedy cofnąć się na drugi plan, oddać im pałeczkę i zostać producentem" - powiedział szef studia Kojima Productions w rozmowie z serwisem 1UP.

Cała ekipa studia właśnie wraca z wakacji i decyzja o tym, kto zajmie się reżyserią części piątej zapadnie już niedługo. Jeśli nie będzie to Kojima, to z chęcią zabierze się on za - jak sam mówi - "coś nowego; coś, co trudno opisać ponieważ nikt nigdy nie widział niczego podobnego". Nie ma pojęcia, czy to się dobrze sprzeda, ale koncept chodzi mu po głowie tak długo, że chce w końcu spróbować go zrealizować.

Dowiedz się więcej na temat: przyszłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje