Reklama

Kilka nowych odsłon Kingdom Hearts na TGS?

Już w maju informowano, że na Tokio Game Show zostanie zaprezentowana nowa część Kingodm Hearts.

Nikt chyba jednak się nie spodziewał, że Square Enix szykuje na tokijską imprezę aż kilka zapowiedzi gier ze wspomnianej przed chwilą serii.

Najnowsze numery japońskich magazynów poświęconych grom video donoszą, iż możemy spodziewać się aż trzech nowych tytułów (które najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane jedynie w postaci trailerów). Jeden z nich ma być na PSP i jak przewiduje amerykańskie pismo Electronic Gaming Monthly, będzie to prequel pierwszej części, która ukazała się swego czasu na PlayStation 2. Drugi tytuł ma być dedykowany DS-owi i kontynuować wydarzenia, które mogliśmy przeżywać w Kingdom Hearts: Chain of Memories na GBA. Oprócz tego na tokijskim show najprawdopodobniej Square Enix zapowie jakimś krótkim filmikiem prawdziwy sequel Kingdom Hearts II z PS2. Na razie wiemy o nim tylko tyle, że jest przygotowywany z myślą o PlayStation 3.

Reklama

Już od jutra będziemy mogli przekonać się, czy te wszystkie przewidywania okażą się prawdą. TGS potrwa do niedzieli, czyli do 23 września.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy