Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kiedy ujrzymy kolejną część Heavenly Sword?

Największym zarzutem, jaki stawiano wydanej we wrześniu grze Heavenly Sword była niezadowalająca długość rozgrywki.

Tytuł ten bez większych problemów można było skończyć bowiem w sześć do siedmiu godzin. Jednak już w czasie produkcji, autorzy, brytyjskie studio Ninja Theory, mówili, iż jest to najprawdopodobniej dopiero pierwsza część, bowiem cała fabuła została rozpisana na trylogię.

Reklama

Wobec powyższego, wcześniej czy później, mogliśmy spodziewać się pierwszych przecieków i plotek na temat powstania sequela.

Games Eden jest organizacją zrzeszającą kilku producentów mających swoje siedziby w pobliżu miasta Cambridge. Powstała ona po to, aby umożliwić lepszą możliwość wymiany poglądów na tematy branżowe oraz w celach promocyjnych. Wśród jej członków znajdują się m. in. Frontier Developments, Jagex oraz właśnie Ninja Theory.

I to właśnie na jednym z takich paneli dyskusyjnych pojawił się temat zatytułowany Heavenly Sword 1. Cyfra w tytule jest na tyle znacząca, że w zasadzie nic więcej wyjaśniać nie potrzeba. Pozostaje tylko pytanie, kiedy Ninja Theory poda oficjalną wiadomość o trwających pracach nad kolejną częścią oraz na jaki termin planowana jest jej premiera.

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | ninja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje