Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Justice i Survivors - dwa nowe projekty Lionheadu

Firma Leading Light Design pokazała zestawy concept artów z dwóch nowych gier Lionheadu - Justice i Survivors.

Szczegóły poznamy być może na marcowej Game Developers Conference.

Reklama

Peter Molyneux swoim zwyczajem już od dawna przebąkiwał na temat nowych projektów Lionheadu. Dotychczas nie wiemy o nich nic poza tym, że mają być całkowicie innowacyjne, przełomowe itd. Oficjalnie nie znamy nawet tytułów nowych dzieł twórców Fable II. Wszystko wskazuje jednak na to, że projekty Lionheadu zostały zatytułowane Justice i Survivors.

Takie właśnie nazwy widnieją na stronie firmy Leading Light Design, która zajmuje się tworzeniem concept artów. Obie pozycje zostały zaopatrzone w zestaw kilku obrazków, prezentujących wirtualne środowiska gry. Trudno wyrokować cokolwiek z pełnym przekonaniem, jednak pierwszy z wymienionych tytułów wygląda na produkcję szpiegowską, drugi zaś - na wywołany klęskami żywiołowymi survival (tak zresztą wskazuje już sam tytuł).

Jest duża szansa, że informacje na temat choć jednej z tych gier pojawią się na tegorocznej Game Developers Conference, zaplanowanej na 23-27 marca. Sam Molyneux zapowiadał, że właśnie tam podzieli się ze światem szczegółami na temat swego nowego dzieła. Czekamy zatem z (nie)cierpliwością.

Dowiedz się więcej na temat: design | justice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje