Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Heavy Rain w 2010

Heavy Rain to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na PlayStation 3.

Wiemy już, że gra pojawi się w sprzedaży dopiero w 2010 roku.

Reklama

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Sony jeden z flagowych tytułów konsoli PlayStation 3, Heavy Rain nie pojawi się w tym roku. Oto co na ten temat miał do powiedzenia przedstawiciel Quantic Dream, Guillaume de Fondaumiere:

Obecnie większość wydawców zdaje sobie sprawę, że wypuszczanie nowego tytułu przed świętami nie jest dobrym pomysłem. To czas wypełniony wieloma premierami, a niektóre gry potrzebują więcej swobody. Zarówno w Quantic, jak i w Sony uważamy, że premiera w 2010 roku to lepsze rozwiązanie.

Zawsze mieliśmy pewne widełki czasowe na wypuszczenie gry i jest dla nas niezwykle istotne, aby zakończyć produkcję jak należy. Tak czy inaczej mamy pewien margines czasu, ale czujemy presję odpowiedzialności i nie chcemy nikogo zwodzić. Dla nas najistotniejsze jest, aby pracować nad ulepszaniem gry do ostatniej chwili

Heavy Rain zapowiadana jest jako gra rewolucyjna i wyznaczająca nowe standardy. Również w tej kwestii Guillaume de Fondaumiere miał coś do powiedzenia:

Chcemy pokazać, że da się stworzyć historię interaktywną, że gracze mogą robić coś więcej niż tylko biegać, strzelać i jeździć pojazdami, że interakcja może oznaczać więcej. Mam nadzieję, że Heavy Rain pozostawi u ludzi wrażenia jak najlepszy film czy książka - to jest nasz główny cel. Chciałbym, aby gracze mogli spojrzeć z dystansu na naszą grę nie tylko, jako na coś nowego i oryginalnego w dziedzinie gier, ale w szerszej perspektywie jako pewną formę rozrywki i ekspresji.

Jak widać deweloperzy stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Miejmy nadzieję, że gra spełni niemałe oczekiwania nie tylko twórców, ale przede wszystkim graczy.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje