Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Haze dopiero w grudniu?

Oficjalnej daty premiery gry Haze nikt do tej pory nie ujawnił, ale od dłuższego czasu byliśmy przekonani, że nowa strzelanina firmy Free Radical Design zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku.

Termin ten nie jest jednak taki pewny, o czym próbuje przekonać nas internetowa witryna sklepu GameStop.

Reklama

Największa na świecie sieć sklepów zajmująca się sprzedażą oprogramowania rozrywkowego (5000 placówek w siedemnastu krajach) zamierza udostępnić swoim klientom omawiany produkt 4-ego grudnia bieżącego roku. Wcześniej GameStop utrzymywał, że gra Haze zostanie wydana tydzień wcześniej. Opóźnienie jest co prawda niewielkie, ale wydawcy - koncernowi Ubisoft Entertainment - zostanie mniej czasu na sprzedaż programu w gorącym okresie przedświątecznym, o ile oczywiście informacje podawane przez stronę internetową sieci są prawdziwe.

Na razie pewne jest jedynie to, że już za piętnaście dni będziemy mogli pobrać demo gry za pośrednictwem usługi PlayStation Network. Mniej więcej w tym samym czasie rockowy zespół Korn zacznie promować produkt za pośrednictwem swojego nowego utworu, który również nosi tytuł Haze...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje