Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

God of War IV i Syphon Filter 4: Zapowiedź w lutym?

Już w przyszłym miesiącu najprawdopodobniej zapowiedziane zostaną kolejne dwa wielkie exclusivy PlayStation 3 - God of War IV i Syphon Filter 4.

Tak przynajmniej wynika z niepotwierdzonych informacji, które pojawiły się w jednym z magazynów o grach. W najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu Play pojawiła się informacja, że w lutym zapowiedziane zostaną dwie nowe gry - God of War IV i Syphon Filter 4. Mają się one ukazać ponoć w czasie tegorocznego sezonu świątecznego.

Reklama

Plotki o God of War IV powracają co jakiś czas. Według ostatnich, gra ma posiadać tryb co-op pozwalając dwóm graczom wcielić się w Kratosa oraz jego brata Deimosa.

Syphon Filter 4 to z kolei kontynuacja znanego z konsol Sony cyklu gier łączących ze sobą elementy skradanki i akcji. Pierwsze niepotwierdzone informacje o tej produkcji pojawiły się już w maju ubiegłego roku, kiedy to na amerykańskim blogu PlayStation na chwilę pojawił się wpis ją zapowiadający.

Wynikało z niego, że Syphon Filter 4 ma ukazać się pod koniec 2012 roku, a pracuje nad nim londyński oddział Sony Computer Entertainment. Pokrywa się to z plotkami, które właśnie pojawiły się w magazynie Play.

Mortal Kombat: Wersja na PS Vitę z łatwiej wykonywalnymi fatality

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje