Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Do sklepów trafi okrojona wersja gry Killzone 2?

Bardzo niepokojące, lecz na szczęście niepotwierdzone, wieści napływają do nas z obozu twórców gry Killzone 2, czyli studia Guerrilla Games.

Jak się okazuje, do sklepów trafi prawdopodobnie okrojona wersja tej strzelaniny. Wkrótce po premierze dostępna będzie łatka, umożliwiająca zainstalowanie opcji, które nie pojawią się w edycji pudełkowej.

Reklama

Mimo, iż do rynkowego debiutu drugiej części Killzone'a pozostało jeszcze około pół roku, już teraz pojawiają się plotki, że gracze, którzy nabędą grę po premierze, otrzymają okrojone wydanie, w którym brakować będzie dwóch, bardzo interesujących fragmentów całości.

Mowa tu konkretnie o pojazdach oraz możliwości zabawy w kooperacji w trybie fabularnym. Zarówno jedna, jak i druga opcja pojawi się w uaktualnieniu, które zostanie opublikowane po tym, jak półki sklepowe ugną się pod ciężarem pudełek z grą Killzone 2. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli za nie płacić.

Warto przypomnieć, że Sony, wydawca FPS-a tworzonego przez Guerrilla Games, postąpił identycznie w przypadku gry Killzone: Liberation w wersji na PlayStation Portable. Wówczas po premierze tej strzelanki, jej nabywcy mogli pobrać dość pokaźną łatkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje