Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Biała edycja PS2 ukaże się w Ameryce razem z grą SingStar

Koncern SCEA podał do wiadomości, że wzorem swych japońskich i europejskich kolegów mieszkańcy Stanów Zjednoczonych oraz Kanady również dostaną w swe ręce białą edycję konsoli PlayStation 2.

Sprzęt w nowej wersji kolorystycznej trafi do sprzedaży w listopadzie.

Reklama

Urządzenie będzie dostępne wraz z okablowaniem i jednym gamepadem w cenie $149.99, a w skład zawierającego je pakietu wejdzie także ciesząca się dużą popularnością gra SingStar Pop oraz dwa przewodowe mikrofony, podłączane do PS2 za pomocą portów USB. Całość będzie prezentować się tak jak na powyższym zdjęciu.

Sony ma nadzieję, że wypuszczając nowy zestaw, trafi swą ofertą nie tylko do entuzjastów karaoke, ale również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z elektroniczną rozrywką. Z myślą o nich firma planuje wydać w najbliższej przyszłości także quiz Buzz!, licząc jednocześnie, że do końca marca uda jej się sprzedać kolejne 10 mln sztuk PlayStation 2. Dotychczas najpopularniejsza konsola w dziejach rozeszła się w liczbie 117 mln egzemplarzy, z czego aż 44 mln zostały zakupione w Ameryce Północnej.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | edycja | biała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje