Reklama

Będzie czat w PS3?

Na oficjalnym forum Uncharted pojawił się pewien post rzucający nowe światło na kwestię komunikacji pomiędzy użytkownikami PlayStation 3...

...w końcu doczekamy się czata pomiędzy różnymi tytułami!

Na oficjalnym forum Uncharted padło pytanie dotyczące trybu multiplayer. Pewnego użytkownika zastanowiło dlaczego po śmierci możemy patrzeć na poczynania naszych przeciwników - oczywistym jest fakt, że w konferencji choćby poprzez komunikator Skype, będziemy mogli informować swoją drużynę o pozycjach rywali.

W temacie wypowiedział się jeden z pracowników Naughty Dog. Jego wypowiedź brzmiała mniej więcej w następujący sposób (niestety post został już skasowany):

Ludzie będą mogli cieszyć się oglądaniem show, tym bardziej że będą mogli komunikować się z wszystkimi martwymi graczami - bez znaczenia będzie tutaj drużyna, w której grali. Wspomnę jednak o tej sugestii ze strony graczy. Warto zauważyć, że kolejna aktualizacja systemu PlayStation 3 będzie zawierała możliwość komunikacji głosowej niezależnie od gry, więc jeżeli ktoś będzie chciał oszukiwać to i tak będzie przekazywał pozycje przeciwników swoim kompanom.

Reklama

Wszystko wskazuje więc na to, że w końcu doczekamy się w PlayStation 3 komunikacji głosowej na miarę tej znanej z Xboxa 360, gdzie w każdym momencie możemy "zadzwonić" do znajomego.

(gram.pl)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | post | forum | czat | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama