Reklama

Bad Company na PS3 dostanie trofea

Okazuje się, że Battlefield: Bad Company dostanie nie tylko nowe mapy, ale i oddzielnego (darmowego) patcha, który poprawi co nieco oraz zaopatrzy grę - w wersji na PS3 - w trofea.

Nowe mapy dla trybu multiplayer w grze Battlefield: Bad Company nadchodzą - to żadna nowina. Głosowanie na oficjalnej stronie tytułu zakończyło się w zeszły wtorek, a jako pierwsze nadejdą Par for the Course (z polem golfowym!) i Acta Non Verba. Termin ich debiutu na razie nie został ustalony. Nowością jest natomiast fakt, że DICE przygotowuje patcha dla obu wersji gry (na PS3 i X360), który pojawi się mniej więcej w tym samym czasie, co mapy. Ma naprawić lagi i kilka niedopatrzeń w gameplayu, takich jak fakt, że krzaki nie przepuszczają pocisków i uderzeń nożem. Odblokuje ponadto dla wszystkich trzy dodatkowe modele broni, z których jedna była bonusem dla pre-orderowców (QBU88 Sniper Rifle), druga - dla zapisanych do newslettera (M60 Light Machinegun) a trzecia pojawiała się po zagraniu w demo (UZI Submachine Gun).

Reklama

Właściciele wersji na PlayStation 3 powinni ucieszyć się również z informacji, że ich patch wprowadzi do gry trofea. Najpewniej będą one identyczne, jak xboksowe achievementy, ale w tej kwestii nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia studia.

Warto wspomnieć, że trofea można już zdobywać w kolejnej gierce dostępnej na PSN, NovaStrike. Tytuł dziełem sztuki nie jest, ale uaktualnienie poprawia ponoć również nieco błędów oraz dodaje wybór poziomu trudności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy