Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Automat do sprzedaży gier i filmów od Sony

PoP instant entertainment 24/7 to wspólna propozycja firm Sony i Universal Pictures - w tym automacie, który trafi niedługo na angielskie ulice, będzie można dostać gry na PS3 oraz filmy na DVD i Blu-ray.

Dwaj giganci przemysłu rozrywkowego, Sony i Universal Pictures, zapowiedzieli wspólne przedsięwzięcie, które za jakiś czas powinni zacząć zauważać mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Chodzi o automaty do sprzedaży gier na PS3 i filmów na DVD i Blu-ray, nazwane PoP instant entertainment 24/7, które pojawią się w tym kraju. Filmik prezentujący jedną z tych wielkich maszyn w akcji można zobaczyć tutaj. Co ważne, filmy z oferty urządzenia będzie można również nabyć w wersjach nieco mniej materialnych - podłączając do portu USB zewnętrzny nośnik danych i wykupując "download". W ten sam sposób PoP oferować będzie dostęp do muzyki. Przed wydaniem pieniędzy (z karty kredytowej) pojawi się też możliwość obejrzenia trailerów produkcji w ofercie.

Reklama

Proponowana przez Sony rozrywka w wersji "instant" z pewnością prezentowałaby się jeszcze atrakcyjniej, gdyby firma zaopatrzyła opisywane automaty w tytuły na PSP (w końcu mają stać w zatłoczonych miejscach publicznych). Takich zapowiedzi na razie brak, ale "aktualizacja hardware'u" jest w tym wypadku jak najbardziej możliwa.

PoP instant entertainment 24/7 ma zapewnić na starcie 150 filmów, w tym takie hity, jak Hellboy II czy Mamma Mia.

Dowiedz się więcej na temat: DVD | blu-ray | filmy | automat | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje