Reklama

Znamy datę premiery gry Colin McRae: DiRT

Do światowej premiery gry Colin McRae: DiRT pozostało już naprawdę niewiele czasu.

Z informacji udostępnionych przez koncern Codemasters Software wynika, że najnowsza odsłona popularnego cyklu zadebiutuje na rynku w połowie przyszłego miesiąca.

W Colin McRae: DiRT pierwsi zagrają Europejczycy. Gra będzie mieć premierę na Starym Kontynencie 15-ego czerwca bieżącego roku. Dopiero cztery dni później, produkt trafi do północnoamerykańskich sklepów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że powyższe daty dotyczą wyłącznie wersji na Xboksa 360 oraz PC. Edycja na PlayStation 3 ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie.

Nieciekawie prezentuje się kwestia polskiej premiery gry. Pierwotnie nową odsłoną cyklu zainteresowana była firma CD Projekt, która przymierzała się nawet do pełnej lokalizacji z udziałem Krzysztofa Hołowczyca oraz Martyny Wojciechowskiej. Niestety, nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do tego wydanie nie dojdzie.

Reklama

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że już niebawem powinna być dostępna wersja demonstracyjna programu, która pozwoli przetestować grę użytkownikom konsoli Xbox 360 oraz PeCetowcom.

Gry-Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy