Zapowiedziano kontynuację gry Heroes of the Pacific

Heroes of the Pacific to osadzona w klimatach II wojny światowej gra stanowiąca połączenie symulatora i powietrznej strzelaniny.

Ukazała się już dwa lata temu i została całkiem dobrze przyjęta przez graczy, dlatego też nie dziwi fakt, że zapowiedziano jej kontynuację. Trafi ona w wersji na PS3 oraz X360 do sklepów jesienią 2008 roku. Edycja na komputery PC zadebiutuje na początku 2009.

Sequel nosić będzie tytuł Heroes over Europe. Pozwoli graczom wcielić się w rolę trzech alianckich pilotów uczestniczących w najważniejszych bitwach toczonych nad Starym Kontynentem, począwszy od inwazji na Francję, a na ataku na Berlin w 1945 roku skończywszy.

Developingiem Heroes over Europe zajmuje się australijskie studio Transmission Games (znane wcześniej jako IR Gurus), czyli ta sama ekipa, która stworzyła Heroes of the Pacific.

Reklama

Wydawca gry, firma Red Mile Entertainment, zapowiada produkcję, która "podniesie poprzeczkę dla gier lotniczych". Ma tak się stać nie tylko dzięki nowoczesnej oprawie graficznej, ale również wyjątkowym i ciekawym trybom rozgrywki oraz rozbudowanemu trybowi online. Na ile te obietnice okażą się zgodne z prawdą, czas pokaże.

Zainteresowani mogą co jakiś czas odwiedzać dopiero co uruchomioną oficjalną stronę produkcji. Na razie jednak nie ma na niej niczego poza logiem gry.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: Guardian | Herosi | The Pacific
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy