Reklama

Zapowiedziano grę Dracula 3

Gra Dracula: The Resurrection, oparta na powieści Brama Stokera, pojawiła się w 2000 r. W roku następnym doczekaliśmy się kontynuacji historii dwójki bohaterów, Jonathana Harkera i jego żony Miny.

Niestety na Dracula 2: The Last Sanctuary zakończyła się opowieść o Draculi i mogłoby się wydawać, że nikt już nie zechce podjąć tego tematu. Szczęśliwie dla miłośników owego cyklu przedstawiciele MC2 oświadczyli, że rozpoczęli współpracę z firmą Kheops Studio, w efekcie której ma powstać Dracula 3.

Fabuła skupi się wokół procesu kanonizacji Transylwańczyka, na którego ciele zauważono rany przypominające stygmaty. Jedną ze stron sprawy będzie Arno Moriani, tzw. adwokat diabła. Jego zadanie będzie polegało na doszukaniu się przyczyn, dla których kandydat na błogosławionego nie powinien nim zostać. Szybko okaże się, że znamiona nie pochodzą od Boga - zdaniem okolicznych mieszkańców stanowią one znak samego Hrabiego Draculi. Sprawą zainteresuje się pewien biskup, chcący raz na zawsze ustalić czy wampiry rzeczywiście istnieją.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że gra Dracula 3 powinna zadebiutować jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy