Reklama

Wystartował Wiedźmin: Versus

Przeglądarkowa gra Wiedźmin: Versus oparta na kanwie bestsellerowej produkcji studia CD Projekt RED jest już po premierze.

Projekt ten, uprzednio znany pod nazwą Duelmail przeszedł wcześniej fazę beta-testów dzięki czemu rozgrywka powinna być całkowicie zoptymalizowana.

Jeżeli zakochaliście się w Wiedźminie i macie mało przygód Geralta, z pewnością ucieszy Was fakt, że gra Wiedźmin: Versus, wcześniej znana jako Wiedźmin: Duelmail, jest już dostępna. Przeglądarkowa wariacja produkcji studia CD Projekt RED oparta jest na systemie walki jeden na jednego, po której zwycięzca wspina się na wyższy szczebel doświadczenia, otrzymuje pieniądze i może rozwijać swoją postać poprzez naukę nowych umiejętności. Twórcy udostępnili trzy klasy postaci do wyboru: czarodziejkę, wiedźmina i przerazę. W walce z przeciwnikiem można użyć nie tylko dostępnej broni białej, ale także magii i wielu innych przedmiotów. Kolejne zwycięstwa zapewnią awans danego użytkownika w sieciowym rankingu, co, jak półżartem mówią twórcy gry, może doprowadzić niektórych do syndromu "jeszcze tylko jednej walki".

Reklama

Warto wspomnieć, że już podczas beta-testów Versus cieszył się ogromną popularnością. Wzięło w nich udział aż 48 tysięcy graczy, co jest znakomitą prognozą na przyszłość. Testy te przyniosły także moc usprawnień, dzięki którym gra jest o wiele bardziej przyjazna użytkownikowi. Twórcy, aby zachęcić kolejnych odbiorców do włączenia się w rozgrywkę, będą systematycznie organizowali różnego rodzaju konkursy i turnieje.

Wiedźmin: Versus jest całkowicie darmową produkcją.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje