Wrath of the Lich King drugim dodatkiem do WoW?

Jest już niemal pewne, że na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie BlizzCon, przedstawiciele studia Blizzard Entertainment, Inc. zapowiedzą kolejny dodatek do gry World of WarCraft.

Nowe informacje o drugim rozszerzeniu zawdzięczamy firmie USK, zajmującej się przydzielaniem kategorii wiekowych oprogramowaniu rozrywkowemu w Niemczech.

USK wprowadziła nowy dodatek do swojej bazy, pod nazwą World of WarCraft: Wrath of the Lich King. Obok tytułu pojawiła się adnotacja GC-Demo, która sugeruje, że rozszerzenie zostanie zademonstrowane podczas sierpniowych targów Games Convention w Lipsku. Drugi add-on, podobnie jak poprzednie produkty z tej serii, będzie przeznaczony w Niemczech dla graczy od lat dwunastu.

Tytuł nowej gry potwierdza wczorajsze informacje, że tym razem akcja dodatku rozgrywać się będzie w najbardziej wysuniętym na północ kontynencie świata Azeroth, noszącym nazwę Northrend. Oficjalnej zapowiedzi rozszerzenia spodziewamy się podczas imprezy BlizzCon, która wystartuje w piątek.

Reklama
Gry-Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy