Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wrath of the Lich King drugim dodatkiem do WoW?

Jest już niemal pewne, że na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie BlizzCon, przedstawiciele studia Blizzard Entertainment, Inc. zapowiedzą kolejny dodatek do gry World of WarCraft.

Nowe informacje o drugim rozszerzeniu zawdzięczamy firmie USK, zajmującej się przydzielaniem kategorii wiekowych oprogramowaniu rozrywkowemu w Niemczech.

Reklama

USK wprowadziła nowy dodatek do swojej bazy, pod nazwą World of WarCraft: Wrath of the Lich King. Obok tytułu pojawiła się adnotacja GC-Demo, która sugeruje, że rozszerzenie zostanie zademonstrowane podczas sierpniowych targów Games Convention w Lipsku. Drugi add-on, podobnie jak poprzednie produkty z tej serii, będzie przeznaczony w Niemczech dla graczy od lat dwunastu.

Tytuł nowej gry potwierdza wczorajsze informacje, że tym razem akcja dodatku rozgrywać się będzie w najbardziej wysuniętym na północ kontynencie świata Azeroth, noszącym nazwę Northrend. Oficjalnej zapowiedzi rozszerzenia spodziewamy się podczas imprezy BlizzCon, która wystartuje w piątek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje