Reklama

World of Warcraft i realne figurki bohaterów

Wpływy najpopularniejszego MMORPG świata sięgają coraz to nowych gałęzi przemysłu.

Wpływy najpopularniejszego MMORPG świata sięgają coraz to nowych gałęzi przemysłu. Dopiero co pisaliśmy o inicjatywie korporacji Dell, która postanowiła wprowadzić do sprzedaży laptopa związanego tematycznie z grą World of Warcraft, a na horyzoncie pojawiła się już wiadomość o kolejnym dowodzie przenikania produkcji studia Blizzard Entertainment do świata rzeczywistego.

Wszystko za sprawą spółki FigurePrints, zajmującej się na co dzień wykonywaniem figurek na zamówienie. Wymieniona firma podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad licencjonowanymi miniaturkami, obrazującymi postacie prowadzone przez graczy w świecie WoW-a. W zamian za uiszczenie opłaty w wysokości 100 dolarów już od 11 grudnia każdy fan sieciowego cRPG będzie mógł zaopatrzyć się w niewielki posążek, odzwierciedlający wygląd jego herosa.

Reklama

Chcąc zlecić ekipie FigurePrints stworzenie figurki, będzie trzeba dostarczyć firmie takie dane, jak imię podopiecznego oraz nazwa miejsca, w którym prowadzi on swoje działania, a następnie odpowiednio przyodziać postać i wybrać jej ulubioną broń. O resztę artyści zadbają sami, robiąc wierną kopię tego, co zobaczą na ekranach swoich monitorów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje