Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wiedźmin 2 już za około 18 miesięcy

Około dwa tygodnie minęły od polskiej premiery Wiedźmina, i patrząc na wyniki sprzedaży (mówi się o 50 tys. sprzedanych egzemplarzy) już chyba nikt nie wątpliwości, iż...

...w skali naszego kraju tytuł te okazał się niewątpliwym hitem. W obliczu tego faktu wiele osób zadaje sobie pytanie, co dalej. Czy CD Projekt przyszykuje kolejne części? Odpowiedzi na to pytanie udzielił pan Tomasz Bagiński, w piątkowym programie Biznes Lunch emitowanym na kanale TVN CNBC Biznes.

Reklama

Program ten w całości poświęcony był prężnie rozwijającej się obecnie branży rozrywki elektronicznej, a szczególną uwagę zwrócono w nim na grę Wiedźmin. Jednym z zaproszonych do studia gości był Tomasz Bagiński, twórca słynnej Katedry, a także autor scen przerywnikowych do dzieła studia CD Projekt RED. I to właśnie z jego ust padło stwierdzenie, iż nowego Wiedźmina ujrzymy za około półtora roku. Poniżej cytuję jeden do jednego dialog prowadzącego program z Bagińskim:

  • Tomasz Bagiński - Prawdopodobne będę też uczestniczył w kolejnych odsłonach gry Wiedźmin [...]
  • Prowadzący - No właśnie, a zatem Wiedźmin, kolejna odsłona powstanie kiedy, za dwa lata najwcześniej czy może za rok?
  • Tomasz Bagiński - Wcześniej, półtorej roku oni chyba planują.

Dodam, że wypowiedź ta była częścią rozmowy o przyszłych projektach pana Bagińskiego, co sugeruje, że będzie on także zaangażowany w produkcję drugiej części gry.

Jeżeli chodzi o komentarz firmy CD Projekt w tej sprawie, to to brzmi on - "Nie komentujemy wypowiedzi pana Bagińskiego".

Dowiedz się więcej na temat: Tomek Bagiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje