Warren Spector wciąż żyje. I tworzy nową grę

Jednym z wielkich nieobecnych tegorocznych targów E3 był Warren Spector (twórca m.in. serii Deus Ex), pracujący obecnie dla firmy Disney.

Ponieważ growe media dostrzegły tę absencję, Disney musiał ją skomentować.

Sprawę nieobecności Warrena Spectora wyjaśnił Graham Hopper, szef oddziału firmy Disney, która zajmuje się produkcją gier. Stwierdził on, że choć twórcy serii Deus Ex i Thief nie ma na targach, to jest to spowodowane jego obowiązkami, dokładniej pracą nad nowym projektem. Hopper mówi o nim tak: "Warren ciężko w tej chwili pracuje, kierując zespołem, który zajmuje się naprawdę wyjątkowa grą. Pokażemy ją, jak tylko będzie gotowa i nadejdzie właściwy moment. Na razie mogę zdradzić tylko tyle, że to co widziałem do tej pory wygląda naprawdę zachęcająco. Myślę, że kiedy w końcu pokażemy ten projekt, wszyscy będą bardzo mile zaskoczeni".

Reklama

Tak czy owak, nowej gry Spectora na pewno nie możemy spodziewać się w tym roku - niezależnie od tego, jakim tytułem będzie i na jakich platformach się ukaże. Gorzej, że w jednym z pierwszych wywiadów po przejściu do Disneya Spector wspomniał, że rozważał możliwość zajęcia się jednym ze sztandarowych marek firmy. Gry łączącej elementy RPG-a i FPS-a z Myszką Miki i Kaczorem D. w roli głównej moglibyśmy nie zdzierżyć...

CDA
Dowiedz się więcej na temat: twórca | firmy | Disney
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy