Reklama

Warcraft IV pod rozwagą

Frank Pearce z Blizzarda powiedział, że w tej chwili nie trwają prace nad czwartą częścią Warcrafta. Projekt ten jest jednak warty uwagi i na pewno jego stworzenie będzie rozważane.

W tej chwili w czeluściach Blizzarda trwają prace nad czterema ujawnionymi dotąd projektami - World of Warcraft: Wrath of the Lich King, StarCraft II, Diablo III i tajemniczym MMO. Gracze już teraz zastanawiają się zapewne, jakie będzie kolejne posunięcie uwielbianej przez rzesze firmy. Jedną z propozycji z całą pewnością jest Warcraft IV.

W ostatnim wywiadzie z dziennikarzami serwisu VG247 współzałożyciel Blizzarda Frank Pearce powiedział, że w tej chwili nie trwają jakiekolwiek prace nad czwartym Warcraftem (chociaż kto to wie...). Przyznał jednak, że propozycja stworzenia tej gry jest kusząca i warto się nad nią bliżej zastanowić.

Reklama

"Jeśli zespół z pasją odniesie się do idei stworzenia kolejnego Warcrafta, to z pewnością taką opcję rozważymy" - powiedział Pearce. Przypomniał jednocześnie, że w tej chwili pracownicy Blizzarda mają pełne ręce roboty z wyżej wymienionymi tytułami.

"Kiedy poszczególne zespoły zakończą prace nad swoimi produkcjami, zostaną z całą pewnością włączone do dyskusji nad dalszymi planami" - podsumował współzałożyciel Blizzarda.

Warto przypomnieć, że seria Warcraft sięga roku 1994, kiedy to światło dzienne ujrzał Warcraft: Orcs&Humans. Druga część pojawiła się rok później, zaś trzecia - w roku 2002. Od tego czasu prym w Azeroth wiedzie World of Warcraft, które już wkrótce powinno doczekać się drugiego dodatku. Fani nie zapomnieli jednak o serii RTS-ów i zapewne z wielkim entuzjazmem przyjęliby wieść o tym, że czwarty Warcraft jest w drodze...

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje