Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ultra realistyczny RACE 07 WTCC Game - dziś premiera!

CD Projekt ma dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników wyścigów samochodowych, zawrotnych szybkości, potężnych silników i adrenaliny. Od dziś w sklepach całego kraju dostępna jest już gra Race 07: WTCC Game.

W Race 07 weźmiemy udział w serii wyścigów znanych wszystkim miłośnikom motoryzacji, m.in. w tytułowym World Tourning Car Championship, Formuła BMW, Mini Cooper Challenge, czy Radical SR3 i SR4. Twórcy postarali się, by na poczynania kierowcy miały wpływ dziesiątki czynników, które na jazdę wpływają w rzeczywistych warunkach. Położono również nacisk na odwzorowanie torów wyścigowych - będziemy mogli przejechać się m.in. na tak znanych torach, jak Monza, Zandvoort czy Imola. Race 07 odda do naszej dyspozycji ponad 300 wiernie odwzorowanych i w pełni licencjonowanych samochodów, podzielonych na 11 klas.

Reklama

Gra jest na tyle wyjątkowa i realistyczna, że na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Dodatkowo jej rangę podkreśla fakt posiadania oficjalnej licencji prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Samochodowej (FIA).

Race 07: WTTC Game dostępna jest od dzisiaj, w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 zł.

(CD Projekt - inf. prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: raca | race

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje