Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

THQ wyda Metro 2033

THQ zostało wydawcą gry Metro 2033, którą przygotowuje ukraińskie studio 4A Games. Tytuł zapowiada się jako ciekawe skrzyżowanie gier Fallout 3 i S.T.A.L.K.E.R.

Zaprezentowana szerokiej publiczności podczas targów gamescom gra Metro 2033 znalazła wydawcę. Zadania tego podjęła się firma THQ, która uznała, że gra bazująca na prozie rosyjskiego pisarza Dimitrija Głuchowskiego ma szansę powodzenia. Za realizację projektu odpowiadają twórcy ze studia 4A Games, którego trzon stanowią ludzie odpowiedzialni m.in. za grę S.T.A.L.K.E.R.

Reklama

Gra opiera się mocno na książce Głuchowskiego, która sprzedała się w Rosji w ponad półmilionowym nakładzie. W Polsce książka ukaże się w przyszłym roku nakładem wydawnictwa Insignis. Publikacja zbiera świetne recenzje na całym świecie i trwają już ponoć rozmowy o jej ekranizacji w Hollywood.

Historia w grze opowiada o świecie zniszczonym przez wojnę nuklearną i skupia się na losach Artyoma, który opuszcza zaciszne korytarze moskiewskiego metra, aby poznać zdumiewający i spustoszony świat na zewnątrz.

Tytuł trafi na rynek na początku przyszłego roku i ma szansę stać się prawdziwym przebojem.

Dowiedz się więcej na temat: metro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje