Reklama

The Sims po raz trzeci!

Wiadomo już, kiedy można się spodziewać pierwszych informacji na temat trzeciej części najlepiej sprzedającej się serii gier na PC - The Sims. 19 marca - na tę datę wskazuje oficjalna strona internetowa przyszłego megahitu firmy Electronic Arts.

Na oficjalnej stronie gry The Sims 3 pojawiła się niewielka, ale treściwa zapowiedź tego, kiedy możemy się spodziewać pierwszych informacji na jej temat - fani niech lepiej zapamiętają datę 19 marca. Towarzyszy jej grafika, którą na pewno rozpoznają nie tylko liczeni w milionach właściciele poprzednich odsłon, ale prawie każdy gracz. Kto nie kojarzy bowiem charakterystycznej figury, lewitującej nad głowami simów? Ta seria od dawna jest przecież jedną z ikon wirtualnej rozrywki na PC, obok produkcji Blizzarda - czy komuś się to podoba, czy nie.

Pierwszy raz o trzeciej części serii usłyszeliśmy już w listopadzie 2006 roku, kiedy EA potwierdziło, że trwają nad nią prace i podało orientacyjną datę premiery - termin od kwietnia 2008 do kwietnia 2009. Poinformowano wtedy również, że pewna jest jedynie wersja pecetowa, natomiast Wii i PS3 dostaną inne gry z serii. Na konsoli Nintendo pojawiło się już MySims, projekt na sprzęt Sony jest na razie okryty mgiełką tajemnicy. A Xbox 360? Chyba tylko osoby kompletnie nieznające polityki EA mogą oczekiwać, że nic związanego z simami nie jest dla niego szykowane. Naprawdę ciekawe, czego dowiemy się za niecałe dwa tygodnie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje