Reklama

Test Drive Unlimited z dodatkową zawartością

Firma Atari poinformowała, że jest już dostępny Test Drive Unlimited PC Megapack. Zawiera on patch, klucz aktywacyjny i 46 nowych, fantastycznych pojazdów.

Wszystko to w atrakcyjnej cenie 14.99?, jest do ściągnięcia na oficjalnej stronie gry www.testdriveunlimited.com dzięki firmie Metaboli. Wydawcy Test Drive Unlimited na PC, studio Eden Games, są również odpowiedzialni za obsypaną nagrodami wersję na Xbox 360.

"Bardzo się cieszymy, że mogliśmy udostępnić te wspaniałe pojazdy graczom PC, i chcielibyśmy podziękować im za cierpliwość" - powiedział David Nadal, szef studia Eden Games. "Mam nadzieję, że jest tu dość pięknych samochodów, żeby zachęcić graczy do wakacji na Hawajach. Nawet jeśli nie będą to prawdziwe Hawaje".

Reklama

45 samochodów i jeden motor, dostępne w Test Drive Unlimited PC Megapack, to wspaniały przekrój najbardziej pożądanych pojazdów świata. Pojawią się m.in.: Spyker C8 Spyder, Lexus SC 430, McLaren F1 GT, Lamborghini Gallardo Coupe, Kawasaki Ninja ZX-12R czy Ferrari F40. Po zainstalowaniu patcha będzie można kupić je, tak jak wszystkie inne pojazdy w grze.

Test Drive Unlimited dostarcza wiele nowych, niesamowitych elementów. Twórcy przygotowali ponad 1600 km szczegółowo odwzorowanych dróg umiejscowionych na jednej z bajecznych hawajskich wysp Oahu i oddali do dyspozycji graczy około 125 różnych modeli najlepszych samochodów i motocykli.. Gracz może stworzyć swojego awatara określając jego wygląd i ubiór. Do jego dyspozycji jest także dom z garażem mogącym początkowo pomieścić jedną maszynę. W trakcie rozgrywki, na wszystkich miłośników samochodówek, czekają setki wyzwań i zadań, które umożliwiają zarabianie pieniędzy. Spożytkować je można na większy dom lub garaż, nowe stroje dla awatara, no i oczywiście na kolejne wspaniałe i jeszcze szybsze samochody bądź motory.

Test Drive Unlimited na PC jest dostępny w serii TopSeller w atrakcyjnej cenie 39.99 zł.

(CD Projekt - inf. prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy