Reklama

Tabula Rasa za darmo!

Mowa o produkcji z Destination Games, grze wydanej w listopadzie 2007, a będącej klasycznym mmorpegiem. Mimo tego, że tytuł jest sygnowany nazwiskiem Garriotta, odniósł spektakularną... klapę.

Przypomnijmy tylko, że Richard Garriott to facet, któremu zawdzięczamy legendarną serię rpg, Ulitime oraz jej wariant sieciowy, właściwie prekursora gatunku mmorpeg - Ultime Online. Garriottowi nie można więc było odmówić doświadczenia, niestety Tabula Rasa roiła i roi się od bugów i niedoróbek, których było na tyle dużo, że skutecznie zniechęciły graczy. Na pewno nie bez znaczenia jest również Dominacja WoWa i pojawiające się ostatnio jak grzyby po deszczu, kolejne gry z rodziny multiplayerowych erpegów.

Na razie gra jeszcze hula, ba! Kilka dni temu zaprezentowano nawet nowe misje (dwie), tereny i pomniejsze dodatki. Oficjalne stanowisko NC Softu jest jednak jasne; 29 lutego 2009 to data zamknięcia oficjalnych serwerów gry i wstrzymania dalszego supportu dla Tabula Rasa.

Reklama

Z czego więc się cieszyć? Ano, na otarcie łez dostaliśmy możliwość grania całkowicie za darmo! Aż do końca lutego można pogrywać w Tabula Rasa bez opłat abonamentowych, bez kupowania gry (w dniu premiery gra kosztowała 129,90 zł)!

Takiego prezentu na święta zupełnie się nie spodziewaliśmy, nawet mimo błędów, pograć przecież można, a te dwa miesiące to wcale nie tak mało.

Jeśli chcesz spróbować się z Tabula Rasa, musisz zarejestrować się w systemie PlayNC (oczywiście za free) i poprosić o kod aktywacyjny na stronie pomocy technicznej. Smacznego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje