Reklama

Sześć nowych gier GTA do 2011 roku?

Analitycy inwestycyjni pozazdrościli najwyraźniej Michaelowi Pachterowi i tak jak on chcą trafić do wszystkich serwisów growych na świecie, snując wizje dotyczące przyszłości.

Jeden z nich przewidział losy serii GTA.

Todd Mitchell, analityk z firmy Kaufman Bros. Equity Research, powiedział serwisowi branżowemu GI.biz, że przewiduje, iż poza Ballad of Gay Tony, Rockstar wyda jeszcze dwa kolejne dodatki typu DLC do Grand Theft Auto IV, które ukażą się w roku fiskalnym 2010 (a więc najpóźniej w pierwszych miesiącach 2011 roku). Mitchell uważa także, że kiedy skończy się "wyłączność" Microsoftu na dodatki, zobaczymy je również na PS3. Zdaniem Mitchella GTA V ukaże się w roku fiskalnym 2011. Dodatkowo analityk przewiduje, że zapowiedziana już na PSP gra GTA: Chinatown Wars zostanie wydana również na PS2.

Reklama

Nie byłbym sobą, gdybym nie ponabijał się z argumentów i sformułowań tego wysoko opłacanego specjalisty. Dlaczego, według Mitchella, Chinatown Wars wyjdzie na PS2? Bo ukaże się wcześniej na PSP, a wszystkie GTA z przenośnej konsolki Sony trafiały na PS2. Ponieważ może jednak do tego nie dojść, bo PS2 to jednak już konsola odchodząca w zapomnienie, Mitchell zaznacza, że "nie jest zbyt pewny, czy tak się stanie". Jeszcze lepsza jest wypowiedź dotycząca dodatków do GTA IV - by dodać wiarygodności swoim słowom pan analityk mówi, że "zostało mi zasygnalizowane, że tak może się zdarzyć" (w oryg. - "it's been indicated to me that would be the case").

Może? Wskazane? Przez kogo?

Oficjalnie ogłaszamy - od dziś każdy może być inwestycyjnym analitykiem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy