Reklama

Summer Athletics 2009 w produkcji

Niemieckie studio 49Games poinformowało wczoraj o pracach nad sportową grą Summer Athletics 2009.

W zapowiedzianym na lato 2009 roku, wydawanym przez dtp entertainment tytule będziemy mogli rywalizować w jednej z 28 popularnych letnich dyscyplin sportowych.

Summer Athletics 2009 będzie seuqelem gry zrealizowanej w 2008 roku przez to samo studio. Gra ukaże się na bliżej niesprecyzowane konsole oraz komputery PC.

W porównaniu do poprzedniej części dodano kolejne trzy dyscypliny sportowe. Fani Michaela Phelpsa będą mogli sami przetestować swoje zdolności na olimpijskich pływalniach, amatorzy szybkiego biegania otrzymają możliwość pobicia magicznego rekordu na 100 metrów - 9.69 ustawionego przez Usain Bolta. Poza tym na sympatyków wirtualnych sportów czeka masa innych dyscyplin: rzut oszczepem, kolarstwo, skok w dal czy łucznictwo.

Reklama

Twórcy gry zapowiadają, że Summer Athletics 2009 ma być grą rodzinną. Tryb multiplayer będzie umożliwiał rozgrywkę maksymalnie czterem osobom w jednym czasie, ale rywalizacja między graczami będzie mogła odbywać się również na zasadzie pobijania rekordów ustanowionych przez innych.

Co poza tym? Interesujące tryby gry, sterowanie optymalne dla różnych platform na które gra zostanie wydana, nowoczesna grafika oraz zróżnicowane tryby trudności gry. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi. Jak będzie naprawdę przekonamy się już latem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje