Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

StarCraft II ma podbić serca nowych graczy

Frank Pearce z Blizzarda stwierdził, że producenci StarCrafta II starają się zachować odpowiedni balans.

Ma to spowodować przyciągnięcie nowych graczy przy jednoczesnym pozostaniu przy tradycji.

Reklama

Przedstawiciele Blizzarda nie kryją, że z otwartymi ramionami przywitaliby nowych graczy wraz z premierą StarCrafta II. Zespół intensywnie pracuje nad aspektami, które mogłyby przyciągnąć nowicjuszy. Dotychczasowi fani tego uniwersum nie mają się jednak o co obawiać - Frank Pearce zapewnił bowiem, że choć jego ekipa poszukuje dróg do podbicia nowych serc, nie zapomina też o starcraftowych wyjadaczach. "Zdecydowanie pragniemy mieć zdolność zaprezentowania marki nowym graczom" - powiedział Pearce w wywiadzie dla serwisu VG247. "Musimy jednocześnie odpowiednio zbalansować ją z myślą o oddanej społeczności StarCrafta. Jednym z naszych celów jest zawsze stworzenie gry łatwej do nauczenia, ale trudnej do mistrzowskiego opanowania, nieprawdaż?" - dodał.

Szef społeczności zgromadzonej wokół Blizzarda, Bob Colayco, również zapewnił, że StarCraft II stanie się przystępny dla nowicjuszy oraz interesujący dla zaawansowanych graczy. Jego zdaniem te dwie cechy się nie wykluczają, a Blizzard od lat podąża zgodnie z tą filozofią.

Tymczasem wciąż oczekujemy na oficjalną datę premiery StarCrafta II. Jedyne, co wiemy w tej kwestii na pewno to fakt, że ten RTS nie ukaże się w 2008 roku.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: frank szwajcarski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje