Reklama

StarCraft II jednak nie w grudniu

Niestety, ale niedawne rozbudzenie nadziei fanów i szum wokół aktualizacji kart StarCrafta II w ofertach sklepów Best Buy, Circuit City i Gamestop były niepotrzebne.

Tak przynajmniej wynika z wystąpienia Roba Padro na BWI.

Na początku tygodnia w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby StarCraft II miał się pojawić na półkach sklepowych na początku grudnia tego roku. Niestety, najnowsze wieści wywołają na twarzach fanów strategii Blizzarda smutną minę. Otóż Rob Pardo, czołowy designer "Zamieci", podczas swojej prezentacji na Blizzard Worldwide Invitational powiedział (według relacji serwisu Internode Games Network): "Jeżeli chodzi o prace nad grą, to stwierdził on, że są "w około 1/3 drogi" do ukończenia kampanii".

Reklama

Co więcej, w grudniu Blizzard planuje dopiero pokazanie czegoś "robiącego wrażenie", więc o wydaniu gry 3 dni przed Mikołajkami nie może być mowy. Jak na razie ekipa studia skupiała się na spójności fabuły i filmikach, więc jeszcze sporo pracy przed nimi.

Z drugiej strony powstaje pytanie, czy Blizzard przypadkiem nie szykuje jakiegoś płatnego dema lub innego zestawu promocyjnego, jak to miało miejsce w przypadku Spore?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje