Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Star Wars: TOR MMO bez abonamentu?

MMO Star Wars: The Old Republic, powstające w studiu BioWare, będzie opierać się na systemie mikrotransakcji - twierdzi serwis Kotaku, powołując się na samego John Riccitiello, szefa EA.

Od czasu październikowej zapowiedzi, o MMO Star Wars: The Old Republic powiedziano już wiele - przede wszystkim o jego nacisku na fabułę i tym, jak ważny jest to projekt dla BioWare'u.

Reklama

O sposobie opłat nie mówiono praktycznie wcale, a większość fanów założyła, że skoro gra jest tak wielkim przedsięwzięciem, to bez comiesięcznego uszczuplenia konta się nie obejdzie. I tu niespodzianka - jeśli wierzyć serwisowi Kotaku, jednak będzie inaczej.

Według artykułu, szef Electronic Arts, John Riccitiello, dał wspomnianemu serwisowi "wyraźne wskazówki", że TOR pójdzie drogą mikrotransakcji, a nie comiesięcznego abonamentu. Wskazówki te były widocznie bardzo wyraźne, ponieważ opublikowano tę informację nie jako plotkę, tylko potwierdzony fakt. Brak jednak jakiegokolwiek cytatu wypowiedzi Riccitiello, czy też podania okazji, z jakiej pokusił się on o takie wyznanie.

Dyrektor wykonawczy EA miał również zapowiedzieć, że więcej w tym temacie zostanie ujawnione dopiero w lutym przyszłego roku.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: john | Electronic Arts | star | wars | Star Wars

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje