Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Spider-Man 3 otrzymuje negatywne recenzje

To, że odgrzewane danie nie smakuje już tak dobrze wiedzą chyba wszyscy. Twierdzenie to nie tyczy się tylko sfery kulinarnej, ale stosunkowo często sprawdza się także w świecie elektronicznej rozrywki.

Mając w pamięci wrażenia z pierwszej odsłony danej serii od kolejnych oczekuje się coraz więcej zwłaszcza, jeżeli pierwowzorem gry uczyniono doskonale znany obraz kinematograficzny. Tak właśnie stało się w przypadku kolejnej produkcji z cyklu Spider-Man. 

Reklama

W Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych premiera Spider-Man 3: The Game miała miejsce w miniony piątek i już udało nam się przeczytać kilka świeżych recenzji.

Niestety wynika z nich, że ów tytuł (głównie w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360) nie spełnia oczekiwań graczy i otrzymuje niezbyt wysokie noty - serwis IGN ocenił go 6.0 na 10.0, a Gamespot nieco wyżej 6.6 na 10.0.

Wymieniona punktacja została uargumentowana następującymi wypowiedziami: "Ciosy polegają na bezmyślnym przyciskaniu guzików kontrolera, bossowie wywołują jedynie zdenerwowanie i są kiepscy, a oprawie wizualnej daleko do spektakularności (...) zdecydowanie nie ma tu nic nowego". "Spider-Man 3: The Game posiada pewne zalety (...), jednak z pewnością nie są one warte poświęcenia cennego czasu".

Gra pojawi się na naszych półkach sklepowych już w nadchodzący piątek, wobec czego miłośnicy Człowieka Pająka sami będą mogli go przetestować.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: MAN

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje