Reklama

Słuchawki dla graczy

Odpowiedni dźwięk to jeden z atutów dobrej gry. Żeby jednak cieszyć się dobrą jakością wymagany jest odpowiedni sprzęt.

Słuchawki Tritton AX PC Pro to oferta skierowana głównie do graczy. Oferują one prawdziwy dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 dzięki zastosowaniu 8 osobnych głośniczków rozmieszczonych w dwóch słuchawkach.

Urządzenie zbiera dobre recenzje na portalach zajmujących się testowaniem tego typu urządzeń. Każdy piszący na temat tych słuchawek podkreśla, że są to jedne z nielicznych, jeśli nie jedyne, słuchawki, które naprawdę odzwierciedlają dźwięk przestrzenny. Wszystkie inne modele skupiają się na symulacji odpowiednich efektów poprzez ich wirtualizację.

Reklama

Oprócz wspomnianej zalety podkreślana jest ergonomiczność, która doskonale wpływa na komfort słuchania. Przyciski sterujące zlokalizowane zostały na przewodzie łączącym słuchawki z komputerem. Dodatkowo bez większych problemów można odłączyć od zestawu mikrofon, który nie zawsze jest wykorzystywany podczas zabawy w wirtualnym świecie. Nauszniki wyposażone są w taki sam plusz, jaki używany jest w modelu Logitecha G35.

Cena zestawu to 89,99$. Czy za tą cenę warto kupić komfort słuchania odgłosów strzałów, wybuchów i krzyków rannych? Na pewno warto porównać różnice jakie występują przy słuchawkach standardowych i opisanych powyżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje