Reklama

Profesjonalna odzież dla graczy

Czym w rzeczywistości jest Syntax Clothes? Jesteście ciekawi?

Szczerze powiedziawszy, to kiedy pierwszy raz usłyszałem nazwę Syntax Clothes, nie miałem pojęcia, z jaką branżą może wiązać się wyżej wymieniony znak handlowy. Niesiony nieodpartą rządzą ciekawości, natychmiast udałem się na ich stronę internetową (www.syntaxclothes.com), aby sprawdzić "co w trawie piszczy". Ku mojemu zdziwieniu moim oczom ukazał się sklep internetowy, ale nie żaden byle jaki, bo firmy zajmującej się produkcją odzieży. I pewnie nic nie byłoby w tym takiego niesamowitego, gdyby nie fakt, że nie była to zwykła odzież, którą możemy spotkać w większości sklepów w kraju, ale specjalnie wyselekcjonowane ubrania dla graczy i wszystkich tych, którzy w mniejszym lub większym stopniu interesują się tematyka elektronicznej rozrywki.

Reklama

Pierwsze co rzuca się w oczy to ładny i przede wszystkim estetyczny wygląd strony oraz główny tekst świadczący o zaangażowaniu i misji firmy: "Naszą inspiracją są gry, gracze oraz sztuka która nadaje temu wszystkiemu sens i sprawia że mamy z tego tak wiele satysfakcji".

Około 2 lata temu grupa kilku kolegów wpadła na genialny pomysł, aby zrobić markę ciuchów tworzonych przez graczy i skierowanych dla graczy, którzy czują klimat. Od 2006 roku ludzie z Syntax Clothes pracowali z wybranymi artystami, i to wtedy właśnie zaczęły powstawać pierwsze projekty. Produkcja została uruchomiona z początkiem tego roku, a sama firma weszła na rynek pod koniec marca rozpoczynając tym samym budowanie reputacji poprzez uzupełnienie luki (jaką zdecydowanie był wręcz całkowity brak jakiegokolwiek producenta, który zająłby się na poważnie produkcją ubrań dla grupy docelowej, jaką są gracze) i wytwarzanie pięknych graficznie oraz świetnie wykonanych podkoszulków, nawiązujących do ulubionego hobby milionów ludzi na całym świecie.

Gry na podkoszulkach to w naszym kraju swoista nowość. Produkty te różnią się od pozostałych, są całkowicie odmienne od tych, w których na co dzień oglądamy masy ludzi.

Zaskakująco ta "różnica" jest jak najbardziej akceptowalna i obrała najlepszą z możliwych dróg. Nasze oczy widziały już projekty t-shirtów, które wchodziły na rynek i szybko znikały gdzieś w czeluściach magazynów, ale te znacząco różnią się od pozostałych. Po włożeniu ich na siebie, materiał idealnie układa się na ciele, a my sami wyglądamy, jakbyśmy dopiero co opuścili bramy siedziby jakiegoś dużego zagranicznego producenta gier. T-shirty Syntax Clothes są najlepiej zauważalnymi modelami na "zewnątrz" (w centrum miasta, na rynku) i świetnie pasują do pasjonatów branży, którzy chcą wyróżniać się z tłumu i dumnie eksponować to, co ich tak bardzo "kręci".

Przyjrzyjmy się bliżej któremuś z dostępnych w ofercie firmy produktowi.

T-shirt z "padem" - według nas najlepszy model dostępnego podkoszulka. Prezentuje się on tak, jakby został zakupiony w jakimś zagranicznym sklepie, ale nic bardziej mylnego - pomysłodawcą, wykonawcą i producentem jest w pełni polska firma. Koszulka jest luźna i nie opina ciała, ograniczając ruchy, nie kurczy się również w praniu - jak zapewnia producent, do produkcji używana jest najlepsza gatunkowo bawełna. Dzięki ogromnej pracy, jaką włożyli w ten produkt najlepsi światowi designerzy, oraz użyciu farb plastizolowych renomowanych firm nadruki widniejące na t-shircie prezentują się świetne. Wykonane w systemie druku 3D oraz pociągnięte ultra żelem, są przyjemne w dotyku i odporne na spieranie. Koszulka składa się z czterech elementów: dużego głównego nadruku na przodzie, mniejszego nadruku umieszczonego w tylnej, górnej części oraz dwóch metek znajdujących się wewnątrz koszulki i na przodzie z lewej strony, dlatego nie można narzekać na to, że sporo powierzchni nie zostało odpowiednio zagospodarowanej - t-shirty są takie, jakie powinny być.

Redakcja jest bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw, cieszymy się, że firmy wychodzą z coraz to nowszymi pomysłami, oby tak dalej. Aktualnie ceny koszulek oscylują wokół ceny 60 zł, nie jest ona wysoka, biorąc pod uwagę bardzo dobrą jakość wykonania oraz fakt, że za wysyłkę na terenie całej Europy nie zapłacimy ani grosza. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój firmy Syntax Clothes.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy