Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstanie film na podstawie Brothers in Arms?

W sierpniu doczekamy się w końcu kolejnej, trzeciej odsłony serii Brothers in Arms, tymczasem...

...jak informuje serwis Eurogamer, trwają przymiarki do nakręcenia filmu opierającego się na scenariuszu książki nawiązującej do produkcji Gearbox Software.

Reklama

Akcja Hell's Highway rozgrywać się będzie w ciągu ośmiu dni operacji Market Garden, we wrześniu 1944 roku. Jej celem było uchwycenie przez Aliantów najważniejszych holenderskich mostów na Renie w celu ominięcia umocnień obronnych linii Zygfryda i otworzenia sobie drogi w głąb Zagłębia Ruhry. Manewr ten mógł przyczynić się do przyśpieszenia końca wojny. Cała operacja, zakończona zresztą niepowodzeniem, trwała jednak prawie dziesięć dni. Co więc działo się z głównymi bohaterami epopei podczas tych dwóch przemilczanych dób?

Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć książka pułkownika Johna Antala, której lipcowe wydanie poprzedzi premierę programu. Jej głównym bohaterem będzie znany z gry sierżant Matt Baker z amerykańskiej 101. Dywizji Powietrzno-Desantowej. W rozmowie z redaktorami serwisu Eurogamer, Antal napomknął, że trwają rozmowy na temat ewentualnej ekranizacji powieści. Żadnych bliższych szczegółów na ten temat jednak nie podano, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że póki co mamy do czynienia jedynie z rozmowami i żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Dowiedz się więcej na temat: film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje